Loading...

Salutari

Discussion in 'Romanian' started by maryan1988, Feb 23, 2015.

  1. maryan1988

    maryan1988 Member

    Joined:
    Feb 23, 2015
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Salutari baieti spuneti si mie va rog acest site are si game full ? sau are doar addons server ? am incercat sa dowmloadez si eu ce are acolo de downloadat dar nu am reusit nimic.. ma poate ajuta si pe mine cineva sa ma pot juca si eu alaturi de voi ? :smile:

    Nu stiu ce trebuie sa fac ? trebuie sa am yo jocul personal sau al aveti pe aici pus pe undeva si imi scapa mie ? cer si eu ajutorul la voi .. tin sa anunt ca nu am nici jocu instalat in pc..daca ma puteti ajuta cu acest joc sa al downloadez si eu de undeva ?
     
  2. Gix

    Gix Founder

    Joined:
    Jan 1, 2005
    Messages:
    54,504
    Likes Received:
    5,073
    Trophy Points:
    113

  3. maryan1988

    maryan1988 Member

    Joined:
    Feb 23, 2015
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Hello again pretty please help me with a link to download a torrent jocu if you could give me what you find on the net to find to pay optin this game .. if you could help me out with this game would be great grateful to you :thumbup:
     
  4. maryan1988

    maryan1988 Member

    Joined:
    Feb 23, 2015
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Crezi ca ai putea sa ma ajuti cu acest joc ?
     
  5. Gix

    Gix Founder

    Joined:
    Jan 1, 2005
    Messages:
    54,504
    Likes Received:
    5,073
    Trophy Points:
    113

    Check the previous post.
     
  6. maryan1988

    maryan1988 Member

    Joined:
    Feb 23, 2015
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Da lam citit destul de bine man si am inteles pas cu pas.. dar ideia este ca nu am jocul in PC tot am cautat acest joc al gasesc dar trebuie sa platesc ca sa optin o parola la extragere jocu din hartiva.. nu imi permit momentan sa dau cativa euro acolo ca sa optin acest joc..asta este daca nu ma poti ajuta cu acest joc la anu si la multi ani :smile: iti multumesc frumos pentru incurajare si o seara buna iti urez sa ai.
     
  7. maryan1988

    maryan1988 Member

    Joined:
    Feb 23, 2015
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Multumesc frumos frate :thumbup1: dar acum intampin o mica problema care nu prea ma descurc cu instalarea jocului..am descarcat jocul lam montat pe Demon Tools..cand ajung la instalarea jocului imi cere INSERT DISC Please insert the CD labelled "Play Disc." dau pe OK si nu se intampla nimic va rog frumos ajutati-ma si pe mine ca sunt cam pararel aici :D
     
  8. Gix

    Gix Founder

    Joined:
    Jan 1, 2005
    Messages:
    54,504
    Likes Received:
    5,073
    Trophy Points:
    113

  9. maryan1988

    maryan1988 Member

    Joined:
    Feb 23, 2015
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Gix te rog frumos ultima rugaminte la tine daca se poate ? poti intra la mine in PC sa mil instalezi ? nu ma pricep deloc cu acel program sunt un eazy la asa ceva :tongue: asta este ultima mea rugaminte la tine daca se poate asa ceva ?

    Poti sa imi lasi un ID de Skype daca se poate ? pe Privat ?
     
  10. maryan1988

    maryan1988 Member

    Joined:
    Feb 23, 2015
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Gata bro am nimerit sa fac jocul sa mearga :) iti multumesc din suflet pentru micul ajutor :thumbup: esti un tip de nota 10 :thumbup1:

    Apropo am si eu o intrebare cum fac sa joc la Multiplayer ? ca pot doar la Single sa ma joc :dance:
     
  11. Gix

    Gix Founder

    Joined:
    Jan 1, 2005
    Messages:
    54,504
    Likes Received:
    5,073
    Trophy Points:
    113

    maryan1988 likes this.
  • Draft saved Draft deleted
    Loading...